"לא צריך להשתגע"

 

"עיצוב מודרני או כפרי, מחר אני אחליט על מה שכבר הייתי בטוחה לגביו אתמול"

זהו נוסח ההודעה שקיבלתי לטלפון הנייד שלי מלקוחה פוטנציאלית, בתשובה לשאלתי על איך מתקדמות ההחלטות בנוגע לשיפוץ הבית.

רגע לפני שאתם יוצאים למסע לשיפוץ הבית, חשוב שתכירו מראש את התחנות העיקריות שדרכן יהיה עליכם לעבור, כך יהיה לכם קל יותר לקבל החלטות.

מוכנות - קודם אנו צריכים לדעת מהי הסיבה שבגללה אנחנו רוצים לשפץ, האם מדובר על שיפוץ קוסמטי? או שיפוץ שישנה מחדש את ייעודו של החלל? ברגע שנדע לאן אנחנו רוצים להגיע, נוכל להגיע לשם.

תקציב – כמה כסף אנחנו הולכים להוציא על השיפוץ עצמו? כמה נוציא על הייעוץ לשיפוץ? איך נדאג לכך שלא נחרוג מהתקציב?

בחירת מעצב פנים - אליו תגיעו בשלב הראשון עם תשובות לשני הסעיפים הקודמים. איש מקצוע מנוסה ידע לומר לכם אם התקציב העומד לרשותכם יוכל להגשים לכם את חלומכם, בעזרתו תוכלו לבדוק מספר תרחישים שונים.

הכרות – מעצב הפנים ישב יחד אתכם לשיחה כדי להכירכם יותר לעומק. מלבד המידע שכבר הצגתם בפניו, הוא ירצה להבין מהו הסגנון ואורח החיים שלכם, אילו צבעים אתם אוהבים, מה אתם רוצים לאמץ ולא לאמץ ממבנים קודמים שראיתם. בעזרתו תוכלו לבצע את כל ההתאמות הדרושות בבית. זהו אולי השלב החשוב ביותר בתהליך כולו, ברגע שעברתם את הנקודה הזאת, אתם כבר בדרך לעיצוב מושלם.

 


 


 

מדידות ותכנון – אדם מקצועי יגיע לביתכם כדי לבצע מדידות מדויקות, שבהתאם להן יופקו ותוכניות השיפוץ. החלל ישורטט על גבי המחשב ושלב התכנון המעשי יצא לדרך.
מעצב הפנים יספק לכם כמה אפשרויות, כל הפרמטרים שדיברתם עליהם בפגישות יתחילו לקרום עור וגידים,
שילובי צבעים, שימוש בחומרים, הנדסת אנוש. מעצב הפנים ישתמש בניסיונו המקצועי כדי להמיר את כל אלה לחלל שכה רציתם. לאחר שתבחרו יחד את התוכנית המתאימה ביותר, יבצע מעצב הפנים תוכניות עבודה שכוללות (במקרה הצורך כמובן) תוכניות אינסטלציה, חשמל, תאורה, תקשורת, נגרות ועוד.

בחירת התוכנית המתאימה וביצוע תוכניות עבודה

בחירת בעלי מקצוע- מעצב הפנים יוכל להפנות אתכם אל בעלי מקצוע שהוא מכיר ועליהם הוא סומך. לחלופין תוכלו כמובן לפנות אל בעלי מקצוע באופן עצמאי. כך או כך, ברגע שתחליטו מי הם האנשים אתם תרצו לעבוד, יעביר אליהם מעצב הפנים את תוכניות העבודה ואת כתבי הכמויות כדי שיוכלו מיד להתחיל בעבודה.

תכנון לוח זמנים וליווי תהליך הביצוע – מעצב הפנים ילווה אתכם בכל שלבי ביצוע השיפוץ בפועל.
מהקפדה על לוחות הזמנים, ליווי ברכישת החומרים ואביזרים. הוא למעשה יעזור לכם להלביש את הבית כפי שרציתם. אריחים, חיפויים, תאורה או דלתות. כל אחד מן הפריטים האלו ראוי למלוא תשומת הלב, לכן חשוב שיהיה אתכם איש מקצוע לכל אורך הדרך, כזה שגם יסייע לכם לוודא שאתם לא חורגים מן התקציב.

ובמה עוד כדאי להצטייד לפני שיוצאים למסע השיפוץ?


ארזו חיוך קטן לדרך, אנרגיה חיובית ואמון.
הכי חשוב? תהנו מהדרך, לא בכל יום אתם מעצבים מחדש את הבית, זכרו בקרוב שיפוץ הדירה יסתיים.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.