שירותי הסטודיו


משרדינו עוסק בתכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים.
אנחנו נהנים מכל פרויקט ומכל שיחה, וזו הדרך שלנו לשתף את הלקוח בתהליך קבלת ההחלטות לאורך הפרויקט.
אנו פועלים מתוך יצירתיות ואהבה למקצוע, הערכים המובילים אותנו בכל פרויקט.

הסטודיו מנוהל על ידי דינה ניר, מעצבת פנים, בוגרת אורט הרמלין והמכללה לעיצוב ברומא.
נשמח לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר וליווי יד ביד, לאורך כל הפרויקט.

LivuiIcon

תכנון בתים חדשים מאפס בשיתוף עם אדריכל

ליווי מלא של הפרויקט הבנייה משלב ההיתרים והגדרת הפרוגרמה, דרך תכנון מבנה הבית, חלוקת החלל דרך תוכניות עבודה מפורטות לספקים השונים, תכניות נגרות ופרטי בניה, מכרז קבלנים, ליווי בבחירת חומרים, ליווי הפרויקט בשטח ועד הלבשת הבית.
KablanIcon

דירת קבלן בפרויקט

ייעוץ וליווי מלא לרכישת דירת קבלן, תוך הבנת הצרכים והתאמת דירת הקבלן ללקוח. הכנת סט תכניות הכולל תוכנית קבלן, תוכנית הריסה ובניה, תוכנית מוצעת, תוכנית העמדה, חשמל ותאורה, מיזוג, הנמכות, חיפויים וריצוף, אינסטלציה, תוכנית מטבח ונגרות. הכל לפי דרישות הקבלן, תוך עבודה צמודה למימוש כל שינויי הדיירים. חשוב לדעת - ייעוץ לפני רכישת דירה מקבלן יכול לחסוך הרבה כסף!
ShibuzIcon

שיפוץ - בקלי קלות

שינוי ממוקד ונקודתי בבית, מבלי לשבור את הראש או את תוכניות החיסכון! כאשר צריך לבצע שיפוץ לאותו אזור בבית שצריך את השדרוג - אנחנו מאפשרים לבצע את השיפוץ בקלות! עם תקציב סביר ותכנון נכון, אפשר לעשות את השיפוץ בצורה משתלמת, מהירה וקלה. זה הזמן לשדרג את הבית, בצורה ממוקדת, מדוייקת ונכונה עבורכם.
DesignIcon

הום סטיילינג / מייקאובר

שינוי בבית בקלות רבה, מבלי לשבור את הראש, את הקירות או את תוכניות החיסכון! כולם חולמים על אותו משהו קטן, שיעשה שינוי משמעותי בבית - ובכן אפשר לעשות את זה, ובקלות! עם תקציב סביר והמון השראה ניתן לקבל תוצאות - שיפתיעו גם אתכם. כך, דרך הלבשת הבית - ניתן ליצור מהפך של ממש.
KItchen

תכנון מטבח חדש

התכנון כולל פגישה, היכרות וגיבוש קונספט. כמו כן, ייצור סט תוכניות עבור המטבח החדש, כולל מגוון אופציות. בין היתר אנו נותנים ליווי לבחירת חברת מטבחים או נגר, פיקוח על התוכנית והביצוע, ליווי לרכישת משטחים, חיפויי קיר, מכשירי חשמל, ברז, כיור, אקססוריז ופיקוח ליום התקנת המטבח והשיש.
NagarutIcon

תכנון נגרות אישית

התכנון כולל פגישה והכרות, הבנת הצרכים וגיבוש קונספט. כמו כן, הכנת סט תוכניות עם מגוון אופציות. בתכנון ניתן מבט על, חזיתות ופרספקטיבות, ליווי לבחירת נגר, פיקוח על התוכנית והביצוע, ליווי לרכישת משטחים, חיפויי קיר ואקססוריז - הכל לפי הצורך ופיקוח ביום ההתקנה.
BathIcon

תכנון חדרי רחצה

התכנון כולל פגישה והכרות, הבנת הצרכים וגיבוש קונספט. כמו כן, הכנת סט תוכניות עם מגוון אופציות. בתכנון ניתן מבט על, חזיתות ופרספקטיבות, ליווי לבחירת נגר, פיקוח על התוכנית והביצוע, ליווי לרכישת משטחים, חיפויי קיר ואקססוריז - הכל לפי הצורך ופיקוח ביום ההתקנה.
ArchitectureIcon

שירות לאדריכלים ומעצבים

אנו מעניקים ייעוץ בתוכניות מטבח ונגרות אישית, כולל הבנת הצרכים וגיבוש קונספט. כמו כן, הכנת סט תוכניות עם מגוון אופציות. בתכנון ניתן מבט על, חזיתות ופרספקטיבות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.